PARİS — SEUL BİTKİSEL KOZMETİK ARAŞTIRMASI

Alès Groupe, cildi günlük saldırılara karşı korumak için bitkisel kozmetik alanında yapılan çalışamalardan ilham alan ilk cilt bakım markası Jowae'yi yarattı. Fransa-Kore işbirliğinden doğan Jowae, cildin doğal dengesine kavuşmasını hedefliyor.

MÜKEMMEL BİR CİLT HAYALİ ARTIK GERÇEK

Cildiniz her gün iç ve dış saldırılara maruz kalır, her geçen gün hızlanan hayat rutini ile doğal dengesini korumakta zorlanır.
Cilt dokusu donuk ve cansız bir hal alır. Tüm kadınlar kusursuz bir cildin hayalini kurar.
Güney Kore'de bu hayal Kore'nin medikal ve geleneksel bitkileri sayesinde gerçek!


93%

doğal kaynaklı içerikler(1)

0%

paraben, kimyasal koruyucu, mineral yağ, silikon(2),
hayvansal içerik(3)ETİK BİR MARKA, DOĞAL & DERMOKOZMETİK ETKİLİPATENT BAŞVURUSU YAPILAN LUMİFENOL(4)
DERMATOLOJİK OLARAK TEST EDİLMİŞTİR
HASSAS CİLTLERİN KULLANIMINA UYGUNDUR
KLİNİK OLARAK KANITLANMIŞ ETKİNLİK(1) Jowaé formüllerinin ortalaması. (2) Uçucu (3)Balmumu hariç (4)Patent başvurusu yapılan Sempervivum Tectorum. (Lumiphénols).

FRANSA - KORE BİTKİSEL KOZMETİK İŞ BİRLİĞİ

Jowae Laboratuvarları, Sempervivum Tectorum ekstresinden gelen ve patent başvurusu yapılan antioksidan etkili Lumifenolu, cildi doğal dengesine kavuşturmak için tercih etti.
Sukulent bitkisinin medikal bir türü olan ve zorlu koşullarda bile eşsiz bir dayanıklılığa sahip olan Lumifenol, tüm Jowae ürünlerinin aktif içeriği olarak kullanılmaktadır.

İNOVASYON:
PATENT BAŞVURUSU YAPILAN LUMİFENOL*

Lumifenol cildi doğal dengesine kavuşturmak için tüm Jowae ürünlerinin aktif içeriği olarak kullanılmaktadır. İçeriğindeki antioksidanlar, polifenoller ve flavanoidler sayesinde cildi günlük saldırılara (hava kirliliği, UV ışınları, stres, yorgunluk) karşı korur.*Patent başvurusu yapılan Sempevivum Tectorum. (Lumiphénols).
Keşfet